Bruce Springsteen se vrací po 12 letech do Prahy!

Bruce Springsteen se vrací po 12 letech do Prahy, aby odehrál jeho dosud největší koncert v České republice. Uskuteční se 28. května 2024 na pražském letišti Letňany!

Bruce Springsteen a The E Street Band se opět spojili, aby přinesli svou výjimečnou hudbu fanouškům po celé Evropě. Toto turné je stěžejní součástí rozsáhlého světového turné zpěváka a jeho kapely v roce 2024.

Bruce Springsteen přezdívaný The Boss, jehož časopis Rolling Stone označil za „ztělesnění rock’n’rollu“, je s více než 140 miliony prodaných desek po celém světě a více než 70 miliony ve Spojených státech jedním z komerčně nejúspěšnějších umělců všech dob.

Mezinárodní turné Springsteena a The E Street Band v roce 2023 odstartovalo v únoru v amerických arénách a je první koncertní šňůrou od ukončení The River Tour v roce 2017. Tuto čtrnáctiměsíční řadu koncertů časopisy Billboard a Pollstar označily svého času za nejlepší světové turné. Letošní koncerty pokračovaly na jaře a v létě v Evropě, v srpnu se vrátily do Severní Ameriky.

Abyste si tuto hudební extravaganci nenechali ujít, buďte připraveni zajistit si vstupenky.
Vstupenky na Bruce Springsteena
  • Cena vstupenek: od 1.690 korun
  • Předprodej vstupenek: LIVE NATION od 1. listopadu 2023 od 11:00 hod. a TICKETMASTER od 2. listopadu 2023 od 9:00 hod.
  • Vstupenky v prodeji v sítích TICKETMASTER A TICKETPORTAL od 3. listopadu 2023 od 10:00 hod.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...