Burning Witches oživují „Shot In The Dark“ Ozzyho Osbourna

Švýcarská heavymetalová kapela Burning Witches coveruje píseň Ozzyho Osbournea „Shot In The Dark“ a nostalgicky, ale zároveň neotřele tak podněcuje nadšení z amerického turné.

Burning Witches vydali zbrusu nový videoklip ke své coververzi klasiky Ozzyho Osbourna „Shot In The Dark“, což je bonusová skladba vystřižená z vybraných verzí jejich nedávného pátého alba „The Dark Tower“.

Kytaristka Romana Kalkuhl o obalu a videu řekla: „Jsme opravdu nadšeni, že můžeme představit náš skvělý retro videoklip Ozzyho z 80. let, těsně předtím, než začne naše americké turné s KK’S Priest a L.A. Guns na východním pobřeží!

„Tato píseň ovlivnila naše mládí a ten kytarový tón je opravdu nadčasový – doufáme, že si užijete atmosféru a malou projížďku s námi, protože: ‚Pro dnešní noc bojujeme, Je to naše adrenalinová jízda, Držte své rohy vysoko, Slyšte náš bojový pokřik: STOJÍME JAKO JEDEN!'“

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...