Bývalý zpěvák IRON MAIDEN Paul Di´Anno vystoupí v Kolíně!

Bývalý zpěvák IRON MAIDEN (1978/1981) Paul Di´Anno, se v rámci svého světového turné, vrací do České republiky na jediný koncert!

Paul Di´Anno je nespornou legendou od doby zlaté kolébky heavy metalu osmdesátých let a každému příznivci tohoto žánru je známo, přesto že IRON MAIDEN slavili svůj největší komerční úspěch se zpěvákem Bruce Dickinsonem, byl to právě původní zpěvák Paul Di´Anno který hrál hlavní roli britského kvartetu na počátku kariéry Maiden.

S EP The Soundhouse Tapes a alby Iron Maiden a Killers navždy stmelili základy heavy metalu. S nadčasovými hity jako Iron Maiden, Remember Tomorrow, Running Free, Fantom opery, Killers, Wratchild, Murders in the Rue Morgue, Purgatory atd. ovlivnili řadu hudebníků a skupin a byli zodpovědní za vytvoření nebo rozvoj mnoha subžánrů v metalové hudbě.

Posledních osm let čelí Paul vážným zdravotním problémům, které málem ukončily jeho kariéru, ale díky svým věrným fanouškům a silné vůli překonat nemoc je Paul opět na velkém světovém turné a se skupinou nahrál nové album „Warhorse“.

V současné době je Paul Di´Anno na masivním turné THE BEAST RESURRECTION TOUR. Po jeho velmi úspěšné první části po Střední a Jižní Americe se v létě vrátil do Evropy a v prosinci odehraje více než deset koncertů v Řecku, Nizozemsku, Belgii, Německu, Švýcarsku, Itálii, Francii a také jediný koncert v České republice a to 12.12.2023 od 20:00 hod v Městském společenském domě v Kolíně.

Paul Di´Anno nepřijede do Kolína sám, ale v doprovodu hned dvou, brazilských skupin, ELECTRIC GYPSY a NOTURNALL!

NOTURNALL – kapela ze Sao Paula, jsou živou atrakcí v Brazílii již dlouhou dobu a mají za sebou velké množství odehraných koncertů a dokonce tři velká vystoupení na Rock in Rio. S charismatickým vokalistou Thiago Bianchi a dalšími členy, se tato kapela, vymyká všem existujícím žánrům.

ELECTRIC GYPSY – kapela z Belo Horizonte, města Sepultury, přináší něco úplně jiného. Nikdy předtím žádná kapela nekombinovala nejlepší kvality kapel jako Motley Crue, Van Halen, Aerosmith, Whitesnake a Guns ´N´ Roses jako oni.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...