Ve věku 76 let zemřel bývalý zpěvák Nazaretu Dan McCafferty

Smutná zpráva přišla od baskytaristy a stálého člena skupiny NAZARETH Pete Agnewa, který oznámil, že dnes ve 12:40 zemřel ve věku 76 let spoluzakladatel Nazaretu a bývalý frontman Dan McCafferty.

Pete Agnew napsal:

Dan dnes ve 12:40 zemřel .

Je to nejsmutnější oznámení, jaké jsem kdy musel udělat. Maryann a rodina ztratili úžasného milujícího manžela a otce, ztratil jsem svého nejlepšího přítele a svět ztratil jednoho z největších zpěváků, kteří kdy žili. Jsem příliš rozrušený, než abych v tuto chvíli řekl něco víc.

Pete.

Dan McCafferty byl jedním ze zakládajících členů Nazaretu v Dunfermline v roce 1968. Objevil se na všech albech Nazareth až do roku 2014 a koncertoval s nimi 45 let. Po legendární kariéře se skotskými rockery McCafferty v roce 2013 ukončil kariéru kvůli špatnému zdraví. Zpěvák trpěl chronickou obstrukční plicní nemocí C.O.P.D. a nebyl schopen pokračovat ve vystupování.

RIP Dan McCafferty

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...