KABÁT vyráží koncertovat na Open air turné „Cirkus Kabát 2021“

KABÁTi se vrací k dávné myšlence a vydají se na omezené turné. V cirkusovém šapitó, zamíří i do necelé třicítky českých měst, kde nikdy, nebo desítky let nehráli

Jako mnoho jiných kapel tak i skupina KABÁT řeší co s koncerty, které se stále nedají realizovat. Již jednou přeložené turné plánované původně na rok 2020,  se bohužel opět překládá a to na podzim 2022. S ohledem na tyto fakta, se skupina KABÁT rozhodla, že pro své fanoušky připraví v rámci aktuálních možností open air turné Cirkus Kabát 2021.

Naplánovány jsou zastávky ve 27 městech! Vše je koncipované do cirkusového šapitó, které ale oproti běžnému cirkusu nebude mít boční plachty, a tak bude v podstatě celé otevřené. „Nejen že se nám to líbí vizuálně, ale i v případě nepřízně počasí to umožní divákům nestát na dešti. Zároveň může člověk stát i mimo samotné šapitó, vesele si popíjet pivko a kouřit, a zároveň vše skvěle vidí a slyší!“, uvádí skupina KABÁT na své facebookové stránce.

Šapitó je rozděleno na dvě poloviny, LEVÁ a PRAVÁ polovina a kapacita je omezena na celkových 1000 osob (500 + 500). Není to na Kabát běžná kapacita, ale je pravdou, že již několik let kapela mluví o něčem jako o „klubovém Turné“, ale tam by nešlo dodržet jednotný design. Ve všech městech bude cirkusového šapitó naprosto identické a s neopakovatelnou atmosférou.

Vstupenky budou v prodeji pouze v síti Ticketportal od 1.6.2021. V rámci každého areálu by mělo by být všude k dispozici občerstvení.

Pro fanoušky bude připravený exklusivní merch (trika atd.) vyrobené speciálně k tomuto projektu, které se budou prodávat výhradně na tomto turné!

TEXT Kabát
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...