Člen skupiny Citron Pavel Hanus vydal singl “Lady Starlight”

Kytarista, zpěvák, bubeník a skladatel Pavel Hanus který je od roku 2015 je členem české heavy metalové skupiny Citron, vydal se svou doprovodnou skupinou singl “Lady Starlight”

Singl který spatřil světlo světa 24.října 2022, obsahuje pomalejší  skladbu “Lady Starlight” a svižnější skladbu “Bouře v oblacích”. Obě skladby jsou Pavlovi autorské věci, které jsou součástí plánovaného koncepčního alba, takže Vám nabízí malou ochutnávku.

Ve videoklipu ke skladbě Lady Starlight uvidíte Báru Larischovou v roli Lady Starlight, která je také tváří obalu singlu. O mix a mastering se postaral Petr Slezák, který spolupracuje s umělci doma i v zahraničí. Petra budete znát z nahrávacího studia Citron.

Obě skladby ze singlu můžete slyšet naživo v rámci koncertů. Pavel také prozradil, že s jeho kapelou usilovně pracují na novém autorském albu, které by mohlo vyjít v prvním čtvrtletí příštího roku. Již nyní kapela připravuje vydání 2 singlů do konce roku společně s videoklipy.

Veškeré skladby z nového singlu je možné poslouchat na streamovacích platformách:

Apple Music
YouTube

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...