SEMBLANT na Rock of Sadská nezahraje, nahradí je COCOTTE MINUTE

Velmi špatná zpráva která zarmoutí nejednoho metalového fanouška zastihla pořadatele festivalu Rock Of Sadská

Brazilská dark – gothic metalová kapela SEMBLANT, dnes na svém facebookovém profilu zveřejnila nepříjemnou zprávu ve které prostřednictvím videa sdělila, že ruší své vystoupení na festivalu Rock of Sadská 2018. Důvodem jsou neshody mezi kapelou a Booking Managerem pro Evropu.

„Je nám to nesmírně líto, ale kapela prochází těžkými časy a zrušení koncertu je prozatím jediným životaschopným řešením. Děkujeme za pochopení a doufáme, že budeme moci do České republiky co nejdříve přijet a poprvé se s Vámi seznámit.“, vzkázali českým fanouškům.

Jako náhradu, zvolili pořadatelé kapelu COCOTTE MINUTE která není na domácí ani té zahraniční žádným nováčkem. Cocotte Minute hrají pravidelně na klubových podiích v celé republice a na většině velkých českých prestižních festivalech.

Jako jediným ze své generace se jim podařilo prorazit mimo žánr v masovém měřítku. Za kapelou je již velmi výrazná stopa v podobě třech úspěšně prodávaných alb a deseti videoklipů, které se pravidelně objevují v předních médiích.

Fanoušci a návštěvníci festivalu Rock Of Sadská se tak mohou těšit na dva zcela nové singly „Králům koruny“ a tvrdý až hardcorový song„Zapal!“ natočené s rakouským producentem Mikem Wolfem, které jim do Sadské CM přivezou.

Oznámení kapely:

https://www.facebook.com/semblantband/videos/1838745799479773/

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...