Cradle Of Filth vypustili ďábelský videoklip k novému singlu

Před nadcházejícím společným turné s DevilDriver ohlásili Cradle of Filth své první živé album po dvaceti letech, Trouble and Their Double Lives.

Spolu s novinkou přichází i čerstvý singl „She Is a Fire“ – jedna ze dvou studiových skladeb, které se na živé nahrávce objeví – a k němu typicky oplzlý a protináboženský videoklip s rozpolcenými sukubami olizujícími krucifixy a podobně. Podívejte se a poslechněte si ho výše.

Lídr kapely COF Dani Filth k tomu řekl: „Tato skladba a druhá původní skladba na tomto albu, ‚Demon Prince Regent‘, vznikly po nahrání alba Existence Is Futile a představují dokonalý, ale ne nutně související most mezi našimi dny na Nuclear Blast a nadcházejícím albem u Napalm Records. Vždycky to mělo být dvojalbum, tak jsme si prostě řekli: ‚Seru na to! Pojďme tam nacpat i nějaký původní materiál! Absolutně nejhorší z obou světů!

„Samotná píseň je o ztělesnění spalující vášně; o temné inspiraci láskou a o stvoření, které ji zažehlo.“

Album Trouble and Their Double Lives vyjde 28. dubna u Napalm Records.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...