Crossoveroví SickBoy v závěrečném dílu své klipové trilogie

Crossover-metalová kapela SickBoy z Kralup nad Vltavou právě vydala videoklip k písni „Get Out“, poslednímu singlu z debutového EP „End of Time“

Videoklip k písni „Get Out“ vypráví příběh o pacientovi z psychiatrické léčebny, který trpí děsivými halucinacemi. Pronásledují ho děsivé přízraky připomínající jeho temnou minulost jako vůdce kultu. Píseň uzavírá tematickou trilogii skladeb z EP „End of Time“, které se zabývají osudy členů kultu starobylého kosmického boha Ashterotha.

SickBoy zahájil svoji koncertní činnost pouhých pár dní před vypuknutím covidové štvanice v březnu 2020. Během následujících dvou let se kapela soustředila na skládání a když v roce 2022 vylezla na povrch, vydala první singl „Visions In My Mind“ v dubnu 2022, následovaný EP „End of Time“ s klipem „God You Hate“ v listopadu téhož ruku.

První skladba z EP, „God You Hate“, popisuje osud Alice, věrné členky kultu, která je zrazena vůdcem sekty a také rituálně obětována ve jménu Ashterotha. Další skladba Visions In My Mind“ líčí příběh Johannese. Ten se pokouší uniknout z kultu, ale má vize temnými přízračného světa zvaného „Otherside“. Johannes propadá drogové závislosti, je unesen sektáři a obětován.

Skupina se skládá z pěti členů. Screamy a growly má na svědomí Honza „Case“ Macal. Dále je to baskytarista Lukáš Svoboda, kytaristé Tomáš Maraček a Jan „Ori“ Oravec, který působil ve známé hardcore partičce Momma Knows Best. A za bicími sedí Martin Malý s předchozími zkušenostmi v melodickém hardcoru Hero From Zero, předchůdci známé tuzemské party Homesick.

Kapela se již objevila na řadě úspěšných akcí, jako je Eger Fest v severních Čechách, Párty pro tebe poblíž Rakovníka a má naplánováno několik koncertů včetně hardcore/metalové akce v pražském Crossu nebo festivalu Screamblast v Hradci Králové.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...