Polští Crystal Viper zveřejnili nové čtyř skladbové live video

Polská heavy metalová skupina Crystal Viper v čele se zpěvačkou Martou Gabriel CRYSTAL VIPER vydala nové čtyř skladbové video

Rok 2021 nebyl pro CRYSTAL VIPER jednoduchý. Polská heavy metalová ikona vydala nové album „The Cult“, ale na jeho propagaci stihla odehrát doslova jen 3 koncerty (z toho jeden koncert na rockovém festivalu Kaplička fest v Chtášťanech u Benešova) protože evropské turné a většina festivalových vystoupení byla buď zrušena, nebo přesunuta na příští rok.

Kapela ale nezahálela a ve studiu Kosa Buena nahrála nový materiál který se objeví na B straně nového speciálního, poměrně dlouhého minialba, které vyjde v příštích několika měsících a které bude obsahovat některá velká překvapení. Krom toho nahrála také čtyři live skladby z alba „The Cult“ ke kterým nyní zveřejnila video verzi, jako poděkování všem fanouškům, kteří kapelu v těchto podivných časech podporují.

Skladby byly nahrány ještě s bubeníkem Cederickem Forsbergem který se rozhodl kapelu kvůli problémům souvisejícím s jeho soukromým životem opustit.

Nejnovější album „The Cult“ si můžete objednat na vinylu nebo CD na  shopu Crystal Viper

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X