Do Nároďáku v Jaroměři se vrací rock metalová formace DANGAR SIX

V Nároďáku Jaroměř se uskuteční v pořadí třetí a letos předposlední ROCKOVÁ ZAHRÁDKA. Zahrají kapely, které fanoušci znají z únorového NÁROĎÁK BEER FESTu

Po nedobrovolném půstu způsobeného koronavirovou krizí k vůli které se Klub Nároďák jehož sezona je od září do května, jako mnoho jiných dostal na hranu nejisté existence a přežil jen díky svým fanouškům a podporovatelům, se jeho provozovatelé rozhodli, uspořádat i sezónu letní.

Za tímto účelem byl Klub přestěhován na zahrádku kde dostávají prostor regionální a v Jaroměři méně známé kapely, zahrádka nesoucí název ROCKOVÁ, má sice omezenou kapacitu ale zato zaručuje nevšední zážitek, v podobě blízkého kontaktu fanoušků s vystupujícími kapelami.

1. 8. 2020 od 18 hod se na Rockové zahrádce uskuteční její v pořadí již třetí a zároveň předposlední pokračování. Hudební akcičku zahájí královéhradečtí punkeři TARANISOVY KOLEČKA které posléze vystřídá metalová úderka  z  DANGAR SIX která zde opětovně představí songy ze své stále ještě novinkové placky „Smetiště dějin“ které se tady v únoru setkaly s velkým ohlasem. 

Více informací o DANGAR SIX najdete na www.dangarsix.cz

ROCKOVÁ ZAHRÁDKA 3

1.8. 2020 od 18:00 – 22:00 hodin, vstupné dobrovolné!

www.facebook.com/events/615504045721877
www.narodakjaromer.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X