Dark Tranquillity vydali nový singl s názvem „Unforgivable“

Ještě letos v létě vydá melodická deathmetalová formace Dark Tranquillity u Century Media Records své nadcházející album Endtime Signals.

A zatímco první singl z alba s názvem „The Last Imagination“ jsme slyšeli již v březnu, dnes kapela vydala další skladbu, aby roztočila hype machine o něco rychleji, a to nejnovější singl „Unforgivable“.

Spolu s doprovodným videoklipem, který ukazuje některá dobrodružství, jež kapela Dark Tranquillity zažila během svých nedávných turné, je píseň od začátku naprosto strhující. Pokud máte rádi rychlý a silný melodický death metal, s touto skladbou se vám ho dostane.

Když už je řeč o skladbě a videoklipu, zpěvák Mikael Stanne řekl, že obojí skutečně podtrhuje to, o co kapele v současnosti jde.

„Klip ‚Unforgivable‘, který byl natočen během našeho nedávného turné v Turecku a Mexiku, ukazuje kapelu v její pravé kráse. Od intenzivních bicích Joakima Strandberga Nilssona až po hřmotnou basu Christiana Janssona žene píseň kupředu tempem, které kapela neslyšela už mnoho let.

„Trhavé kytary drží strukturu pevně, zatímco elektronické prvky ještě více zdůrazňují naléhavost a zoufalství skladby. Svěží příliv kreativity a obnovené energie zažehla tato píseň, která textově čerpá sílu z frustrace a bezmoci tváří v tvář útlaku.“

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...