David Koller představuje zmizelý singl „POUTA“ z vykradeného studia

Zpěvák David Koller představuje nový singl Pouta, který před rokem zmizel z vykradeného studia Michala Pelanta

Novinka by se bez nadsázky mohla jmenovat „Ukradená“. Z vykradeného studia kytaristy Michala Pelanta zmizel, kromě hudebních nástrojů a elektroniky, také harddisk, na kterém byla uložena jediná v tu dobu existující původní verze rozdělané písně. Ta ale nakonec vznikla a dostala název Pouta.

Pouta tematicky a vlastně ani hudebně nenavazují na předchozí dvě skladby Davida KolleraMy se vám ozveme“ a „Planeta bez paměti“. Hudbě vévodí dynamika a text pojednává o jakési katarzi ve vztahu, do které se jeho aktéři ponoří paradoxně teprve v momentě, kdy se od sebe dokážou odpoutat, teprve když vyvětrají odér věčných křivd a rozbijí nekonečný kruh výčitek.

Hudbu složili Michal Pelant a David Koller. Autory textu jsou básník Jáchym Topol a Barbora Hanková.

„Pouta jsou v řadě třetí nový podzimní singl a zároveň patří do projektu QR, našeho on-line alba. Nevím, kolik písní celkem vydáme, ale do konce roku plánujeme vydat EP a to znamená, že bychom rádi dokončili ještě čtvrtou píseň,“ říká David Koller.

„O čem jsou Pouta? Každý se někdy v životě s někým rozešel a spousta lidí nakonec cítila úlevu. Když člověk odejde a racionálně ví, že to je pro oba lepší, po čase se uklidní i emoce a oběma je nakonec lépe než v toxickém vztahu,“ dodává.

Singl Pouta na digitálních službách ZDE

Posluchači mohou novinky Davida Kollera načíst do svého telefonu prostřednictvím QR kódu.

 

 

 

 

 

 

 

www.instagram.com/davidkollerofficial
www.facebook.com/DavKoll

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...