Debustrol posílá do thrash metalového světa DVD – 33 LET ANTIKRISTA

Do thrash metalového světa míří hudební DVD snímek se záznamem celého koncertu 33. LET ANTIKRISTA skupiny DEBUSTROL v paláci AKROPOLIS

V roce 2019 slavil DEBUSTROL třiatřicet let působení na thrash metalovém poli, k tomuto výročí uspořádal velké tažení napříč republikou s příznačným názvem „33. LET ANTIKRISTA“ které zahájil v lednu 2019 v Havlíčkově Brodě.

V dubnu téhož roku vydává čtveřice thrasherů, 4 CD box s reedicí svých raných nahrávek nesoucí název „PŘÍCHOD ANTIKRISTA“ v září pak legendární formace navazuje na jarní část turné a s řevem Kolinssovi motorovky křižuje další města.

Antikristovo tažení po českých městech pokračuje i v roce 2020, vrcholem této ďábelské jízdy, se 20. 2. 2020 stal velkolepý koncert v pražském paláci Akropolis, kde thrash metalová úderka založená v roce 1986 dvojicí Kolinss a Melmus, rozpoutala bouřlivé peklo na zemi s řádnou porcí decibelů pro sluchovody.

Poté, až na pár dalších koncertů, nastává těžká doba půstu která bohužel k nevoli nás všech, stále přetrvává. Debustrol v sestavě Kolinss, Herr Miler, Zed a Önslaughter ale nezahálel a usilovně pracoval na vydání nového DVD, které vzniklo ze záznamu celého, již zmiňovaného koncertu v paláci Akropolis.

DVD s pražským koncertem, který zaznamenávalo přes dvacet kamer s obsluhou osmi kameramanů, vychází 6. prosince 2020. Jako bonus, bude obsahovat všech devět dosud natočených videoklipů, o které se postaral stejně jako o celkové obrazové ztvárnění koncertu 33 let Antikrista, Pája Junek.

Co rozhodně fanoušky kromě samotného video nosiče potěší je to, že zvuk vyjde i na CD. Další bonusovkou k tomu všemu, je cédéčko se speciálním UNPLUGGED koncertem na kterém se zvukově podílel Standa Baroch s Tondou Rauerem ve studiu ČSNO BLUE VELVET.

O zvukovou stopu koncertu nově vycházejícího DVD nosiče, se postaral Dánský kouzelník TUE MADSEN ve svém ANTFARM Studiu. Koncertní zvuk měl na starosti Viktor Koubík, osvětlení Michal Lembej a o konečné výtvarné zpracování výpravného obalu se postarali Petr V. Godothor a Vráťa Horčík.

Ochutnávka skladby „VRAŽDÍCÍ KOV“ kterou Debustrol před pár dny představil poodhaluje, že se bude jednat o kvalitně zpracovaný materiál ve všech směrech tak že se máme na co těšit. Po dlouhých čtrnácti letech od vydání doposud jediného dévédéčka „XX LET TOTÁLNÍHO MASAKRU“ k výročí 20. let existence tak DEBUSTROLu, přichází příjemný vánoční dárek pro všechny milovníky thrash metalového žánru.

Ochutnávka z DVD 33 LET ANTIKRISTA – VRAŽDÍCÍ KOV

Novinku můžete objednávat na e-shopu skupiny, odkaz ZDE… http://cms.debustrol.cz/page-13/e-shop

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X