DELAIN odhalují nový video singl „Queen Of Shadow“

Den před oficiálním vydáním nového studiového alba Dark Waters, metaloví mistři DELAIN darovali fanouškům další singl, který odhalil novou skladbu „Queen Of Shadow„, spolu s děsivě krásným oficiálním hudebním videem.

Čekání je téměř u konce! Metaloví velikáni DELAIN jsou konečně zpět se svým dychtivě vytouženým novým studiovým albem Dark Waters, které vychází zítra, v pátek 10. února u Napalm Records!

Na oslavu tohoto milníku světlé budoucnosti, která přijde, jednotka kolem duchovního otce Martijna Westerholta odhaluje svůj poslední singl „Queen of Shadow“ spolu se strašidelně krásným oficiálním hudebním videem.

Skladba spojuje orchestrální a syntezátorově zaměřené zvukové krajiny, kterými je DELAIN známý. Splétá melodické těžké kytary, které se prolínají s orchestrálními linkami a vokálními melodiemi, což je další silný příklad svěžího nového zvuku, který představuje křišťálově čistý hlas frontmanky Diany Leah – zářící jasně jako ranní slunce ještě nedotčeného dne.

S podporou Paola Ribaldiniho a instrumentálních zkušeností píseň zobrazuje všechny aspekty a barvy jejich mnohostranného spektra – od popu, přes filmovou hudbu inspirovanou, až po puchýřovitý, pokojový metal.

Klávesista, zakladatel a hlavní skladatel Martijn Westerholt komentuje: „‚Queen of Shadow‘ je klasickým příkladem čistého DELAIN-stylu. Hudebně se v něm dějí opravdu úžasné věci, jako jsou harmonické kytary a chytlavé melodie, které jsou doplněny jak svůdnými, tak silnými vokály Diany a našeho hostujícího zpěváka Paola.“

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...