AC/DC škádlí ochutnávkou další nové pekelné skladby „Demon Fire“

AC/DC začali minulý měsíc propagovat nové album ke kterému jako předzvěst vydali hlavní singl „Shot in the Dark“ a nyní zveřejnili minutový úryvek další pekelné skladby „Demon Fire“

Ukázka je převzat z dlouho očekávaného comebackového alba „Power Up“, které má vyjít 13. listopadu. V návaznosti na „Rock Or Bust“ obsahuje sestavu AC/DC do roku 2020 Briana Johnsona ( zpěv), Phil Rudd (bicí), Cliff Williams (basa), Angus Young (kytara) a Stevie Young (kytara).

„Demon Fire“ je méně bluesový a rychlejší než „Shot in the Dark“, pyšní se zabijáckým sestupným riffem, který se skrývá pod vrčícím vokálem Briana Johnsonaa. Klip dokazuje, že AC / DC, přestože existují již více než čtyři desetiletí, stále mají stejnou nebojácnou energii, jakou známe.

Power Up znamená návrat AC / DC po bouřlivých letech kapely, kdy zažila Johnsonův odchod z živého vystoupení kvůli problémům se sluchem a smrt zakládajícího člena Malcolma Younga. Nová kolekce písní australské kapely uvádí Younga jako spoluautora, protože napsal nepřeberné množství použitých riffů. Roli rytmického kytaristy kapely převzal Angusův synovec Stevie Young.

Album vyjde v pátek 13. listopadu a k dispozici bude v několika různých formátech, včetně digitálního, vinylového, CD a luxusního vydání CD, které je dodáváno ve sběratelské krabici s vestavěnými reproduktory.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X