Bruce Dickinson válel klasiku Iron Maiden s cover kapelou letky RAF

V letce RAF se minulý týden konal večírek na počest vyřazení vojenského dopravního letounu Lockheed C-130 Hercules, když se na pódiu překvapivě objevil frontman Iron Maiden Bruce Dickinson

Představte si tu scénu: jste příslušník jednotky RAF, který je shodou okolností také fanouškem heavy metalu, který se účastní večírku v hangáru na vaší základně připomínající vyřazení velkého vojenského vozidla (dopravního letounu Lockheed C-130 Hercules, abychom byli přesní), když se cover kapela na pódiu pustí do klasiky Iron Maiden The Trooper. Zpěvák na pódiu odvádí pozoruhodnou práci, když napodobuje nezaměnitelný křik Bruce Dickinsona, když si při bližším zkoumání najednou uvědomíte, že zpěvák na pódiu je Bruce Dickinson.

To je přesně to, co se stalo na večírku C-130 Hercules, který hostila 47. peruť na základně RAF v Brize Norton v Oxfordshire v pátek večer (23. června). Na videozáznamech, které byly od té doby zveřejněny na sociálních sítích, je vidět, jak se Dickinson naplno rozjíždí, když si razí cestu nadčasovou Maiden hymnou, k radosti jak svých dočasných spoluhráčů, tak desítek přítomných lidí.

Možná bychom neměli být příliš překvapeni. Dickinson je koneckonců sám něco jako letecký expert; vlastní plnou licenci dopravního pilota a nejenže létal s komerčními letadly, ale pilotoval i vlastní mocné letadlo Ed Force One. Založil také vlastní letecké podniky a dokonce napsal píseň Iron Maiden, epickou 18minutovou skladbu Empire Of The Clouds z roku 2015 o nešťastné vzducholodi R101. Kdo jiný by měl lépe zpívat nějaké heavy metalové hřmění ve skutečném hangáru RAF?

Podívejte se na video z jedinečného představení níže.

Iron Maiden jsou v současné době uprostřed svého nadšeně přijatého turné Future Past, které oslavuje album Senjutsu z roku 2021, zatímco zkoumá hluboké střihy z klasiky Somewhere In Time z roku 1986.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...