Do Karlových Varů mají namířeno polští Crystal Viper

Polská metalová úderka Crystal Viper jejíž ústřední postavou je zpěvačka Marta Gabriel má v červnu namířeno do Karlových varů

Pokud jste fanoušky světově proslulé heavymetalové skupiny CRYSTAL VIPER, tak byste rozhodně měli zavítat na její koncert v Karlových Varech který se uskuteční 9.6. 2022 v Lidovém domě.

Vzhledem tomu, že skupina Crystal Viper zas tak často v České republice nevystupuje, naposledy v loňském roce na Kaplička festu v Chrášťanech u Benešova, kdy se jednalo o jediný koncert v ČR tak letos tomu nebude jinak a to je o důvod víc, proč si její jediný letošní koncert v Čechách a její heavy metalové riffy s trochou power metalové melodičnosti a pompéznosti nenechat v lidovém domě zvaný „liďák“ v městské části Stará Role ujít.

Kapela zpěvačky Marty Gabriel jedné z předních vokalistek na scéně tradičního heavy metalu, v roce 2021 vydala studiové album „The Cult“ které měla propagovat během evropského turné s RAVEN a WOLF. Turné stejně jako všechna dříve rezervovaná letní festivalová vystoupení, bylo kvůli pandemii zrušeno, a tak se rozhodli nahrát další materiál.

Místo aby seděli a čekali na lepší časy, tak se tato polská úderka vrátila do studia a 25. března vydala speciální album „The Last Axeman“ ve kterém jsou zakomponovány verze klasik od kapel jako Diamond Head nebo Aria.

Koncertní večer v Karlových Varech ale nebude jen o polské formaci, jako hosté zde také vystoupí karlovarská hard & heavy kapela Meat Mincer která v roce 2021 vydala své debutové album „Nechtěné dědictví“ a heavy metalová kapela Rubicon River z Vlašimi jejíž vznik se datuje na konec roku 2011 a která má na kontě alba dvě.

ČASOVÝ PLÁN (rámcový)
19:00 otevření LDKV
20:00 Rubicon River www.rubiconriver.cz
21:15 Meat Mincer www.meatmincer.cz
22:15 Crystal Viper www.crystalviper.com

Vstupenky lze zakoupit na: https://www.ticketportal.cz/event/Crystal-Viper-Meat-Mincer-Rubicon-River

FOTO CREDIT Petr Bryk
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...