Do pražských Letňan míří MÖTLEY CRÜE a DEF LEPPARD

Kultovní a slavné rockové legendy DEF LEPPARD a MÖTLEY CRÜE se po severoamerickém stadionovém turné v roce 2022 vydávají v roce 2023 na celosvětové turné „The World Tour“.

Trek, který produkuje Live Nation, začíná v sobotu 18. února 2023 ve Foro Sol v Mexico City. Obě kapely přinesou své elektrizující pódiové show po celém světě se zastávkami po celé Latinské Americe, než se v květnu 2023 vydají do Evropy – což zahrnuje zastávku na pražském letišti Letňany 2. června 2023 – a poté skončí v Glasgow ve Velké Británii v Hampden Parku.

Zpěvák DEF LEPPARD Joe Elliott řekl: „Poté, co jsme se letos konečně vrátili na cesty a absolvovali monumentální letní turné v USA a Kanadě, jsme nadšeni, že můžeme toto masivní stadionové turné přenést do velkých měst po celém světě a v Evropě začít v Sheffieldu, kde to pro nás před 45 lety všechno začalo. Těšíme se, že se tam někde brzy uvidíme,“

MÖTLEY CRÜE ve společném prohlášení uvedli: „Letos v létě jsme si hraní The Stadium Tour v Severní Americe neuvěřitelně užili a opravdu se nemůžeme dočkat, až v roce 2023 vyrazíme na cestu kolem světa. Crüeheads v Latinské Americe a Evropě: Připravte se! Přijdeme si pro vás a nemůžeme se dočkat, až vás všechny příští rok konečně zase uvidíme venku“

Na severoamerickém turné Motley Crue a Def Leppard 2022, na kterém se představili Poison, Joan Jett a Classless Act, prodalo téměř 1,3 milionu vstupenek. Turné vydělalo více než 173 milionů dolarů a je hodnoceno jako největší turné v kariéře kapely.

Ceny vstupenek jsou od 1490 Kč a budou v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal od 28. října 2022 od 10:00. Členové Live Nation klubu a Ticketmaster klubu si je mohou začít kupovat už od 24. 10 do 28. 10.

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X