DOGA se chystá pod hradby středověkého hradu Český Šternberk

A kam to chcete, Šternberk? Do Šternberku na RIVER FEST

Již po desáté se v areálu Tábořiště u Karla v Českém Šternberku uskuteční  festiválek River Fest který letos ozdobí legendární kapela DOGA !

Hlavním tahounem jubilejního 10. ročníku RIVER FESTu který se uskuteční 8. července 2023 , je kapela kterou netřeba představovat, pod hradbami středověkého hradu Český Šternberk, vystoupí hardrocková DOGA.

Dalším vystupující kapelou jejíž název před třiceti lety vymyslel Milan Špalek z Kabátů, bude teplický HLAHOL těšit se tak můžete na jejich 112% rock n roll.

Kratochvilné sdružení rockových muzikantů kolem Vladimíra Motýlka Savce, baskytaristy Visacího Zámku vám dopřeje YAMRTAAL. Díky vytíženosti frontmana je četnost jejich vystoupení omezena a jejich pravidelnost se blíží pravidelnosti náhodných výbuchů muničáku tak že by jste si to neměli nechat ujít..

Soupisku doplňuje pražská kapela DOKTOR TRICERATOPS hrající moderní ostrý crossover a ska-punková formace z Rokycan NÍZKÁ ÚROVEŇ.

Tábořiště u Karla kde v minulosti vystoupili například kapely Vitacit, Turbo, České srdce, Brutus a další, se nachází na pravém břehu řeky Sázavy asi 150m od hlavní cesty do Českého Šternberka a 100m od vlakové zastávky.

Tábořiště poskytuje sociální zařízení (WC + sprchy s teplou vodou).

Výlet můžete spojit s návštěvou středověkého hradu Český Šternberk.

Parkování
Osobní automobil/100 Kč/den
Karavan – 200 Kč/den /přípojka el. proudu + 100 Kč
Motocykl – zdarma

Ubytování

Možnost stanování
Chatky – s výhledem na hrad Český Šternberk a jeho malebné okolí,
2-4 lůžkové, 300 Kč za lůžko /včetně lůžkovin

info na Telefon : +420 608 558 466

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...