Ďáblové z DOGY rozpoutali v Kolíně sobotní hardrockovou vichřici

Úplně poprvé, se v Kolíně první prosincovou sobotu představila na samostatném koncertu karvinská kapela Doga, kterou doprovázela jako speciální host, turnovská metalová kapela AnarchiA

Sál Městského společenského domu v Kolíně se opět v sobotu večer stal rájem rockerů. Zavítala sem hardrocková kapela DOGA která v letošním roce slaví již 31. narozeniny. Za tento dlouhý život stačila vystřídat mnoho muzikantů, ale zakladatel a frontman Roman ‚Izzi‘ Izaiáš s ní přežil dobré i zlé časy. Letos vydala Doga dvojalbum „Best of Doga – Rock Ride“, k němuž jede turné.

Celý večer odstartovali metaloví bouřliváci AnarchiA kteří naskočili na pódium  a hned od začátku servírovali přítomným v sále svou nadupanou muziku plnou nabroušených kytarových rifů. Frontman Tadeáš Vogel posílal do publika vypalovačky z alba „Oheň v duši“ a bylo znát, že si koncert užívali jak fanoušci tak i samotná kapela, sálem vládla skvělá atmosféra.

Po té zahalila pódium opona s logem „DOGA“, ta vzápětí odhalila scénu na kterou všichni přítomní čekali. Laserová show rozzářila sál a kolínským sálem zahřměl bouřlivý potlesk, na pódium vlétli ďáblové z Dogy a rozpoutali sobotní hardrockovou vichřici. V zaplněného sálu to vřelo, Izzi přikládala pod kotel hit za hitem a nadšené a podmaněné publikum bylo ve svém živlu.

Smršť hitů „Až jednou slunce nevyjde, Když chlapi tančí, Se nebudu, Beskydy, Poslové předků, Gravitace, Popojedem, Od soumraku do úsvitu, Nejsi nevinná, Dolce Vita, Fabrika rock ‚n‘ rollu…“ a večer stále více gradoval. Známé starší pecky střídaly novější a hity. Nechyběli role toaletního papíru, balonky ani pěna imitující sněhové vločky a na úplný závěr ani konfety.

Byl to vydařený večer se skvělou atmosférou. Velké poděkování patří jak vystupujícím skupinám tak i návštěvníkům ale i pořadatelům, zejména řediteli Městského společenského domu Zdeňkovi Hejdukovi díky kterému to v Kolíně žije.

Foto z koncertu najdete na našem FACEBOOKu nebo na ZONERAMA/RGIOLISTMUSIC

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...