DOMINUM vydávají cover písně „Rock You Like A Hurricane“

Zombie metalová jednotka DOMINUM uctila 40. výročí jednoho z největších hitů Scorpions, „Rock You Like A Hurricane“, tím, že dala kultovní heavy metalové skladbě symfonickou metalovou předělávku se svou epickou cover verzí!

Nadějná kapela vydala na konci roku 2023 své vysoce uznávané debutové album Hey Living People, které vstoupilo do oficiální německé hitparády alb.

DOMINUM zakončilo rok 2023 silným turné s Die Apokalyptischen Reiter a Equilibrium a v současné době podporuje Peytona Parrishe na jeho již částečně vyprodaném evropském turné. Letos na jaře se kapela připojí také k Feuerschwanz a Orden Ogan na dalším rychle prodejném turné. Svou teatrální show Dominum přiveze také na mezinárodní festival METALFEST OPEN AIR 2024 který se uskuteční 31.5. – 2.6.2024 v Plzni.

Dr. Dead o písni „Rock You Like A Hurricane“:

„Moji zombíci a já jsme nadšeni pozitivní odezvou na naši první desku Hey Living People. Jako poděkování se s vámi dělíme o dosud nevydanou píseň, na které jsme pracovali od našeho turné v prosinci loňského roku. Jako oddaní fanoušci legendárních „Scorpions“ a vzhledem k tomu, že letošní rok se pro nás všechny ukázal jako bouřlivý, rozhodli jsme se odhalit naši verzi písně „Rock You Like A Hurricane“.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...