DOOGIE WHITE (ex – Rainbow, MSG, Malmsteen) zavítá do Kolína

Skotský zpěvák DOOGIE WHITE, bývalý frontman slavných formací jako RAINBOW, MICHAEL SCHENKER GROUP nebo bandu Yngwie Malmsteena se sestavou dalších špičkových muzikantů zavítá do Kolína.

DOOGIE WHITE je bezpochyby jedním z nejrespektovanějších rockových zpěváků současnosti. V únoru 2023 startuje své evropské turné a jeho součástí bude zastávka v Městském společenském domě v Kolíně.

Tento skotský rodák má na svém kontě pěknou řádku alb a množství spolupráce se skupinami jako Cornerstone, La Paz, Demon´s Eye, Tank nebo nejnověji Alcatrazz.

Nejvíce se však zaryl do podvědomí fanoušků svou dlouhodobou spoluprací, ať už nahráváním alb či následných světových turné v řadách RAINBOW Ritchie Blackmora, skupině Yngwie Malmsteena a projektech zakládajícího člena Scorpions Michaela Schenkera.

Dá se předpokládat, že kromě vlastních skladeb, kterých má požehnaně, zazní během tohoto svátku rockové hudby i část repertoáru zmíněných ikon.

Celý večer otevírá osvědčená tuzemská metalová formace METALCRAFT, kterou můžete znát nejen z výborného alba „Cannonball“, ale také z mnoha odehraných koncertů.

14. 03. 2023 – Kolín – Městský společenský dům

Předprodej vstupenek ZDE

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...