DRAGONFORCE vypustili videoklip k singlu „Doomsday Party“

Na Grammy nominované extrémní power metalové legendy DRAGONFORCE vypustily samostatný singl s názvem „Doomsday Party“!

Rockem ovlivněná skladba 80. let je okořeněna hypnotizujícími retro videoherními zvukovými krajinami a epickými kytarovými sóly v pravém stylu DRAGONFORCE.

Jednotka založená v roce 1999 v Londýně ve Velké Británii je známá svými epickými kompozicemi a podpis nejrychlejší kapely na světě spočívá v jejich mistrovských a bleskově rychlých kytarových sólech a inspiraci čerpané z nesčetných heavy metalových stylů a fantasy říší, mísících rockové vlivy 80. let s nakažlivými zpěvnými refrény a povznášejícími melodiemi.

DRAGONFORCE má stovky milionů zhlédnutí videí na YouTube a téměř dva miliony měsíčních posluchačů na Spotify (s více než 200 miliony streamů na platinovém singlu „Through the Fire and Flames“). Rychle prodávané severoamerické turné DRAGONFORCE, které začíná příští měsíc, představí čerstvý setlist a zcela novou jevištní produkci! Ke kapele se připojí speciální hosté Amaranthe, s dodatečnou podporou Napalm Records, NanowaR of Steel, stejně jako Edge of Paradise.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...