Dvanácté pokračování ROCK MAJÁLESu na Vysočině se blíží!

Poslední květnovou sobotu, se v Bystřici nad Pernštejnem na Vysočině, uskuteční 12. rockový open-air „ROCK MAJÁLES“

Festival na Vysočině ROCK MAJÁLES, který spojuje kvalitní rockovou muziku s pohodovou a přátelskou atmosférou a s příjemným přírodním prostředím areálu na prosluněné travnaté ploše sportovního oválu za Lužánkami v Bystřici nad Pernštejnem, má svého headlinera a je připraven otevřít své brány.

Dnes jeden z největších hudebních festivalů na Vysočině je už pojmem, který nemusí nic dokazovat. Sobě ani svým návštěvníkům. Přesto se mu každým rokem podaří posunout o kousek dále a dokázat, že usínání na vavřínech výhledově nehrozí. Přesvědčit se o tom můžete 28. května 2022 

V posledních ročnících je festivalový program napěchovaný kvalitními kapelami od samého začátku až do úplného konce. To láká návštěvníky takřka z různých koutů republiky. Ne jeden festivalový nadšenec v má v paměti historicky nejsilnější ročník který se v Bystřici uskutečnil, v roce 2020 byl totiž jubilejní, dvoudenní a nabídl 16 zvučných jmen naší rock metalové scény.

V loňském roce se organizátoři opět vrátili k jednodenní verzi a u té zůstali i letos. 12. ročník znovu nabídne deset již odtajněných kapel na jejichž výběru se podíleli samotní fanoušci, line-up byl totiž za jejich přispění sestaven na základě hlasovací facebookové ankety a výběr není vůbec špatný.

LETOS SE MŮŽETE TĚŠIT NA ROCKOVOU NADÍLKU V PODÁNÍ KAPEL:
ŠKWOR * TANJA * ALDABRA * LORETTA * MADAM ROYAL * #ČERNÁ * EUFORY * HAND GRENADE * MORČATA NA ÚTĚKU a 21 GRAMŮ

Stejně jako v předchozích ročnících je pro návštěvníky připraveno zvýhodněné vstupné, kromě toho základního je možnost zakoupení i VIP vstupenky

Pro jednotlivce je v nabídce +VIP SÓLO PAS s ním budete mít přístup do VIP zóny a k VIP baru. Plus získáte žetony v hodnotě 350 Kč na konzumaci. +PAS je platný pouze v kombinaci se základním vstupenkou.

Pokud se rozhodnete vyrazit jako celá parta je pro vás připraven +VIP GRUPEN PAS. V jeho ceně je zahrnut 6x vstup do VIP zóny, altán se sezením pro celou grupu, přístup k VIP nalejvárně a 2100 Kč v žetonech na útratu. +PAS je platný pouze v kombinaci se základními vstupenkami. Na místě budou vstupenky za 690 Kč.

Více o vstupenkách v předprodeji na smsticket.cz

Ostatní odkazy
rockmajales.cz
facebook.com/rockmajales

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X