Electric Callboy vydali nový videoklip k písni Tekkno Train

Electric Callboy jsou zpět s novým videoklipem pro Tekkno Train na pozadí jejich úspěšného alba TEKKNO

Na konci roku 2022 německý metalcore/electronicore crossover outfit Electric Callboy vydal prostřednictvím Century Media Records svou vysoce uznávanou desku TEKKNO (hit #1 v německém albovém žebříčku). Nyní vydali své nejnovější hudební video, které režírovali a produkovali bratři Schillovi – zhýralou divokou jízdu „Tekkno Train“.

Podívejte se na video níže

Když Electric Callboy loni vydali TEKKNO, nebylo jasné, jaký dopad album bude mít. Vyprodané koncerty, strhávání největších evropských festivalů, miliony streamů (kromě úspěchu „We Got The Moves“, „Pump It“ a „Spaceman“, které mají 23 milionů a 15 milionů streamů na Spotify) – kapela z Castrop-Rauxel inspiruje neuvěřitelnou škálu lidí.

TEKKNO Tour 2023, která se nyní koná v arénách po celém světě (řada mezinárodních měst je již vyprodána), jsou Electric Callboy připraveni na další velký krok.

Jeden koncert patří PRAZE! 16.3.2023 vystoupí v pražské Lucerně spolu se speciálními hosty Holding Absence a Future Palace.

Vstupenky můžete zakoupit na PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...