ELEINE vydali novou píseň „Blood in Their Eyes“

Švédští symfoničtí darkmetalisté ELEINE znají jen jeden směr, kapela jde krok za krokem k vrcholu!

Kromě toho, že v poslední době vydali dvě silné desky (2022 „Acoustic In Hell“ + 2023 „We Shall Remain“), tak za sebou mají také úspěšné turné po celém světě. V Evropě koncertovali se svými labelovými kolegy Sonata Arctica, ale i s dalšími velikány jako Kamelot, a letos na jaře konečně debutovali na severoamerických pódiích po boku Moonspell, na což naváže vystoupení na proslulém ProgPower USA v roce 2024.

A jejich další dobrodružství právě začalo. ELEINE odehráli dva z 34 koncertů v rámci evropské části turné „I Am On Tour“ s PAIN, ENSIFERUM a RYUJIN. U nás se staví 5. listopadu a to v Masters of Rock Café ve ZLÍNĚ!

A zatímco je skupina téměř nepřetržitě na cestách, zkonkretizovala se i její sestava, když se k ELEINE jako stálý kytarista připojil koncertní kytarista Victor Jonasson a doplnil tak kapelu na skutečný kvintet.

Je to historický den, který je samozřejmě třeba oslavit i hudebně. Proto Švédové vydali zbrusu nový digitální dvoutrackový singl s názvem „Blood In Their Eyes“. Jeho název vám může znít povědomě, protože patří skladbě, kterou najdete i na poslední studiové nabídce ELEINE „We Shall Remain“, ale jako třešničku na dortu kapela přidala dosud nevydanou instrumentální verzi písně.

Podívejte se také na vizualizační video k otvíráku singlu, které produkovali sami Rikard a Madeleine spolu s MOOB!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...