ERIC SARDINAS odhaluje video k písni „Planks Of Pine“

Renomovaný blues-rockový virtuos Eric Sardinas znovu rozdmýchává scénu vydáním svého vůbec prvního videoklipu ke skladbě „Planks Of Pine“ ze svého nejnovějšího alba „Midnight Junction“.

Nový videoklip, v němž ho podporují jeho noví spoluhráči, uznávaný baskytarista Chris Smith a čtyřnásobný držitel ceny Emmy Scot „Little“ Bihlman za bicími, zachycuje nakažlivou energii a nespoutanou radost z hraní.

Staňte se svědky toho, jak Eric Sardinas a jeho parta udržují skvělou blues-rockovou tradici naživu!

„Hraji na slide kytaru, hraji blues, ale rock’n’roll interpretuji po svém,“ říká Sardinas a zdůrazňuje hnací sílu své hudby, která je plynulou směsí bluesového odkazu a nespoutané rockové energie.

Eric Sardinas je mistrem svého řemesla a získal si uznání za své fascinující kytarové dovednosti a syrový, duši pohlcující vokál. Devět let po vydání poslední desky představuje nové album Midnight Junction jeho uměleckou cestu a zároveň zůstává věrný blues-rockovým kořenům, díky nimž si získal oddané příznivce po celém světě.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...