EURO BIKE FEST 2024 připravil velkou nálož rockové muziky!

Výběr skvělé zábavy a nezapomenutelných zážitků ve čtyřech dnech, nabídne i letos největší a nejnavštěvovanější motofestival v Československu EURO BIKE FEST 2024!

Motorky, zábava, koncerty, sport, workshopy a další vychytávky. To vše ve dnech 23. 5. – 26. 5. 2024 nabídne v ATC Merkur Pasohlávky, Rebelskej fesťák EURO BIKE FEST 2024 a jestli si motorkář nebo ne, nehraje roli, každý je vítán!

Areál EURO BIKE FESTU je situován pod „PÁLAVSKÝMI VRCHY“ na ploše větší než čtyřicet hektarů, propojen s překrásnými „MUŠOVSKÝMI JEZERY“! Uvidíte tady tisíce motorek všech typů, značek, barev a jedinečností!

Čeká vás program každoročně obohacený tvrdými FIGHTY v boxu, K1, Muay Thai i MMA. Nezapomenutelné KASKADÉRSKÉ kousky, FMX show, WAKEBOARD SHOW na již zmíněných jezerech, motorcycle-custom show BIG LAKE CUSTOM, lety vrtulníkem, či letní kino plné romantiky.

Těšit se můžete na různé ADVENTURE besedy, workshopy, věhlasný ZOMBIE BĚH, a nebo se můžete nechat potetovat v rámci festivalového tattooconvention BIG LAKE TATTOO! Specialitou bude LADIES ZÓNA, vyhrazená čistě pro ženy.

A co by to bylo za BIKE FEST kdyby chyběla pořádná nálož rockové muziky. O skvělou rockovou show se postará 20 zvučných jmen z české hudební scény!

TĚŠTE SE NA HUDEBNÍ PROGRAM V PODÁNÍ KAPEL:

HARLEJ, WALDA GANG, DOGA, TRAUTENBERK, GATE CRASHER, KOMUNÁL, DARK GAMBALLE, SPS, ZPUTNIK, ABRAXAS, ARAKAIN, INGOTT, YBCA, CAVYKY, LAUTR, BASTARD, LORETTA, MOTÖRGANG, METAXA a METALICA CZECH TRIBUTE BAND.


VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI!

1. vlna lístků 999 Kč vyprodáno
2. vlna lístků 1100 Kč vyprodáno
3. vlna lístků 1200 Kč – PRÁVĚ V PRODEJI
4. vlna lístků 1500 Kč

VSTUPNÉ NA MÍSTĚ
1500 Kč nebo 65€ – vstupné na celou akci ( čtvrtek až neděle )
1000 Kč nebo 43€ – vstupné pouze na sobotu
500 Kč nebo 22 € – sobota v čase 10:00-17:00 Toto časově omezené vstupné je určeno pouze pro pěší a bude k němu připočítána vratná kauce 500 Kč, která bude vrácena při opuštění areálu do 17:00 hod.

Co vše obsahuje vstup, jak je to s parkováním a ubytováním a ostatní rozsáhlé info, najdete na eurobikefest.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...