Europe vydali videoklip k novému singlu „Hold Your Head Up“

Švédští hardrockoví veteráni EUROPE vydali oficiální videoklip ke své nové písni s názvem „Hold Your Head Up“. 

Europe vydali videoklip k novému singlu „Hold Your Head Up“. Video dává nahlédnout do zbrusu nového dokumentu „Europe – The Movie“, který kapela natočila s producentem a režisérem Craigem Hooperem (Deep Purple/Saxon).

Film vypráví příběh kapely, od jejího vzniku až po současnost, jejich úspěchy v 80. letech, přes těžké časy a zármutek až po návrat v miléniu a současné úspěchy, kterých kapela dosáhla. Film by měl jít do kin na začátku roku 2024.

„Hold Your Head Up“ je kytarová rocková skladba o překonávání těžkých časů a o vlivu mého otce na to, abych se vždy snažil a vytrval. Je to už šest let, co jsme ve studiích Abbey Road nahráli naši poslední desku „Walk The Earth“ a ve studiu jsme si s producentem Klasem Åhlundem užili spoustu času. Opravdu z nás vytáhl hladovou a odhodlanou kapelu, která je připravena pokračovat v úžasné cestě. Nemůžeme se dočkat, až tuto píseň zahrajeme na turné a zařadíme ji na naše další album. Jsme na tuto píseň velmi hrdí,“ říká Joey Tempest.

EUROPE – nejen „The Final Countdown“

Švédové dosáhli svých největších úspěchů díky titulní skladbě z alba „The Final Countdown“. Písně jako „Carrie“ a „Rock the Night“ byly také úspěšné v žebříčcích. Alba „The Final Countdown“ se prodalo přes 3 miliony kopií (trojnásobná platina) pouze ve Spojených státech – osm milionů kopií bylo prodáno po celém světě.

FOTO CREDIT Petr Bryk
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...