srpen, 2023

17srp(srp 17)17:0019(srp 19)23:59Rock Castle

Podrobnosti události

Rock Castle je open-air hudební festival rockové a metalové hudby. Hudební program festivalu nabitý těmi největšími jmény mezinárodní scény tvrdého rockového žánru ve spojení s unikátním duchem města Moravský Krumlov tvoří jednu z největších akcí tohoto žánru na Jižní Moravě. Vzhledem k ideální poloze zámeckého parku, přilehlých luk a krásného okolí Moravského Krumlova.

Mezinárodní rock-metalový festival ROCK CASTLE 2023 se příští rok uskuteční ve dnech 17. – 19. 8. 2023 opět v nádherném a příjemném parku u nově zrekonstruovaného zámku v malebném městečku MORAVSKÝ KRUMLOV. Dnešní den se pro tento festival stává dnem „D“, protože vám představuje první potvrzené kapely pro příští rok a otevírá prodej vstupenek!

Prvními potvrzenými kapelami festivalu ROCK CASTE 2023 jsou:

Švédsko-dánští moderní metaloví vizionáři a jedna z nejúspěšnějších kapel poslední doby s živelnou zpěvačkou Elize Ryd v čele. Ano, těšte se na AMARANTHE a jejich nejnovější hudební pecky! Další kapela je z Rakouska, patří do ranku symphonic-metalu, a právě dokončili své velké a velmi úspěšné turné. Jsou to VISIONS OF ATLANTIS! Pokračujeme se švédskou progressive-metalovou bandou, která letos vydala elektrizující novinkovou desku „A Heartless Portrait (The Orphean Testament)“ – EVERGREY!

Přivítáme také populární brazilské divé ženy NERVOSA, nadnárodní hard and heavy bandu SERIOUS BLACK se svojí novinkou „Vengeance Is Mine“. Zámecké zdi budou přímo perfektní kulisou pro show švédských symphonic-power metalových rytířů TWILIGHT FORCE. Až z Islandu vás dojedou schladit vikingové SKÁLMÖLD a předat vám svým energickým způsobem staré hrdinské severské ságy. Čeká vás nezastavitelná metalová thrash-death agrese v podání belgických EVIL INVADERS a svěží mořský vzduch vám dodají švédští folk-metaloví piráti YE BANISHED PRIVATEERS!

Více

Čas

17 (čvrtek) 17:00 - 19 (Sobota) 23:59

Místo

Zámek Moravský Krumlov

Zámecká, Moravský Krumlov

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X