Rock Castle

15srp(srp 15)15:0017(srp 17)23:59Rock Castle

Podrobnosti události

Nejmladší festival, pohodový srpnový ROCK CASTLE v příjemném zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ bude mít příští léto 4. roky a jako první představuje své první potvrzené kapely a spouští prodej vstupenek za super výhodnou cenu, platnou do konce září nebo do vyprodání první limitované emise!

AMON AMARTH – chystá se další nájezd slavných švédských vikingů, tentokrát na jih Moravy, na zámek v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ a na vás všechny! Jejich metalový útok bude silný, žhavý, ohnivý, přímo barbarský. Metalový zážitek to bude přesně takový, jaký umí jen a pouze obr Johann Hegg a jeho banda. Odolá zámek a jeho okolí tomuto zničujícímu nájezdu metalových Švédů? Odoláte vy?

KREATOR – pro KREATOR bude v příštím roce vše speciální! Odehrají v Evropě jen několik velmi málo exkluzivních festivalů, a to s úplně největší produkcí s jako kdy tato kapela vyrazila na turné! Setlist těchto výjimečných koncertů bude rovněž velmi speciální a mimo jiné bude obsahovat také legendární, starší songy, které kapela na koncertech běžně nehrává a nikdy nehrávala. V MORAVSKÉM KRUMLOVĚ vás tak čeká zcela výjimečná a unikátní show KREATOR!

EPICA – MORAVSKÝ KRUMLOV zažije příští léto jediný, exklusivní koncert těchto vládců působivých metalových symfonií nejen v ČR a bude to také jedno z mála vystoupení, které EPICA příští rok odehraje! Důvodem je jejich soustředěná práce na novém albu, které chtějí věnovat svůj čas, a tak se vy, fanoušci festivalu ROCK CASTLE, můžete radovat! Jste mezi vybranými a můžete se těšit na jejich velmi exkluzivní, výpravnou, epickou show, která vždy bere dech a rozbuší srdce!

Dorazí také oblíbený veselý lesní klan KORPIKLAANI, chybět zde nesmí ani mistr Chris Bay a jeho parta FREEDOM CALL a poprvé se do Krumlova“ podívají švédští power-metaloví přátelé BLOODBOUND.

Svůj jedinečný gothic-metalový rytmus zde dodají němečtí CREMATORY, svou vynikající live show a nejnovější album „Reader Of The Runes – Rapture“ přijedou představit folk metaloví ELVENKING. Příběhy z germánské mytologie zde obživnou díky holandské folk-metalové bandě HEIDEVOLK a jejich dvouhlasému zpěvu s melodickými kytarami.

Poprvé zde uvidíte špičkovou alternativní a hodně avantgardní metalovou mašinu z amerického Clevelandu MUSHROOMHEAD. Jsou známí svým unikátním hudebním pojetím zahrnujícím metal, art-rock i elektro-industrial a hlavně svými originálními maskami a kostýmy! Dokonce se tvrdí, že svou image inspirovali i samotné Slipknot! Italští melodic-symphonic-metaloví maestros TEMPERANCE přivezou zbrusu novou desku „Hermitage – Daruma’s Eyes Pt. 2“, která vyjde letos v říjnu a představí novou zpěvačku, dorazí i moderní alternativní metalová kapela ze Španělska – ANKOR, která se dá přirovnat např. k Arch Enemy nebo Jinjer. Ve své tvorbě skrývá obrovský potenciál a jistě o ní ještě hodně uslyšíme!

Další potvrzené kapely budou postupně přibývat, ale svoji vstupenku už můžete mít v ruce teď, mít klid a už jen sledovat, jak festival roste! Díky vám, přátelé!

Více

Čas

15.8.2024 15:00 - 17.8.2024 23:59(GMT+02:00)

Místo

Zámek Moravský Krumlov

Zámecká, Moravský Krumlov

Other Events

Get Directions

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...