EXIT EDEN vydávají cover klasiky JOURNY „Separate Ways“

Mezinárodní symfonic metalová skupina Exit Eden, kterou tvoří Clémentine Delauney (Visions Of Atlantis), Anna Brunner (League Of Distortion) a Marina La Torraca (Phantom Elite), odhalují svůj druhý nový singl, dramatickou coververzi jednoho z největších hitů Journey, „Separate Ways“.

Píseň je druhým singlem z jejich nadcházejícího druhého alba „Femmes Fatales“, který následoval po říjnovém vydání skladby „Run!“ s Marko Hietalou.

Původní verzi písně vydala skupina Journey jako druhý singl ze svého osmého studiového alba „Frontiers“ v roce 1983. Originální název zní „Separate Ways (Worlds Apart)“. Píseň byla také použita ve filmu „Tron: Legacy“ z roku 2010 a ve čtvrté sérii seriálu „Stranger Things“ v roce 2022.

Exit Eden uvádějí: „Naše verze této klasiky Journey je poctou rock’n’rollu a nadčasovým melodiím. Jsme nadšeni, že můžeme tento hudební příběh převyprávět našimi vlastními hlasy a podělit se o něj s vámi ještě dnes.“

Podívejte se na poutavé video k písni „Separate Ways“:

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...