EXODUS ruší z vážných rodinných důvodů evropské turné

Američtí mistři thrash metalu EXODUS měli každým dnem vyrazit na evropské turné ale to se nestane! Evropské turné je ZRUŠENO!

Jak někteří z vás již možná vědí, bratr kytaristy Garyho Holta byl v Itálii sražen taxíkem a v současné době čeká na operaci. Jeho stav je vážný, takže Gary a jeho žena okamžitě letěli za ním, aby tam nebyl sám.

S velmi těžkým srdcem bude muset být náš nadcházející evropský běh, který začíná příští týden, bohužel zrušen.

Jak mnozí z vás již vědí, během minulého týdne měl náš bratr Gary Holt nešťastný incident, který se stal jeho bratrovi v Itálii, což mělo za následek, že Gary a jeho žena museli nečekaně letět, aby se postarali o situaci. Jak někteří z vás možná četli, nebo nečetli, situace si vybrala daň na našem milovaném bratrovi.

Jsme rodinná kapela a rodina bude u Exodus vždy na prvním místě. Doufáme, že všichni chápete okolnosti, v tuto chvíli se Gary musí starat o svou rodinu. To není to, co jsme chtěli, protože jsme se všichni těšili, že budeme hrát pro všechny skvělé evropské fanoušky, kteří podporují tuto kapelu posledních 40 let. Nebojte se, Evropo, Exodus se vrátí! Děkujeme vám všem za pochopení, máme rádi a vážíme si každého z vás.

Zetro“

Vzhledem situaci je samozřejmě zrušen i koncert 6. června v Ostravě, v klubu Garage. Všechny zakoupené vstupenky na tento koncert můžete vrátit v místě nákupu, nejpozději do konce června 2023!

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X