FACE THE LEGACY vypouští tvrdý singl „Straight Down To Hell“

Finská hardrocková kapela Face The Legacy dnes vydala svůj nový singl a videoklip „Straight Down To Hell“. 

Skladba, která je nyní k dispozici na všech streamovacích platformách, představuje vývojový pokrok od jejich debutového alba „Ashes On The Ground“ a přidává lyrickou hloubku na cestě skrze ztrátu a vykoupení.

Pusťte si „Straight Down To Hell“ a podívejte se na videoklip níže.

 

„Straight Down To Hell“ se zabývá emocionálním zmatkem, který způsobí ztráta závislého člověka. Texty písní, inspirované osobními zkušenostmi kytaristy Eliase Suhonena, rezonují s bolestí a bezmocí, když člověk sleduje, jak jeho blízký bojuje.

Silné poselství písně se snoubí s její dynamickou kompozicí, která ukazuje schopnost kapely spojit intenzivní vyprávění příběhu s jejich osobitým hard a heavy rockovým stylem.

Face The Legacy se od nostalgického rocku dostala k odvážnějšímu, modernímu hardrockovému zvuku. Jejich nová deska obsahuje charakteristické zabijácké riffy a obrovské melodie, které fanoušci očekávají, a přináší jedinečnou směs hard rocku 80. let, grunge 90. let a současných rockových vlivů.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...