Festival ROCK MAJÁLES již brzy rozduní Vysočinu

Stejně jako v loňském roce, tak i letos, se poslední květnovou sobotu uskuteční v Bystřici nad Pernštejnem na Vysočině, rockový open-air „ROCK MAJÁLES“

Festival na Vysočině který si v minulosti přilákal návštěvníky takřka z různých koutů republiky, (ne jeden festivalový nadšenec v má v paměti historicky nejsilnější ročník který se v Bystřici uskutečnil v roce 2020) v přírodním prostředím areálu na prosluněné travnaté ploše sportovního oválu za Lužánkami v Bystřici nad Pernštejnem, za nedlouho otevře své brány.

Zvučná jména na které jste na festivalech zvyklí tady letos nečekejte, ale kvalitní rockovou muziku a skvělou zábavu rozhodně ano. Kapely které na letošním ročníku rozduní areál za Lužánkami jsou COCOTTE MINUTE, RCZ – Rammstein Tribute Show, VILÉM ČOK & BYPASS, PROUZA, LADY KATE, PLAN B, LUNATIC GODS, METANOL a ALIGATOR.

O tom, že má česká rock metalová scéna spoustu kvalitních kapel, se můžete přesvědčit v sobotu 27. května 2023. Než ale vypukne sobotní rocková jízda, tak pořadatelé přichystali páteční zahřívací večírek o který se postará kapela BLACK JACK.

Stejně jako v předchozích ročnících bylo pro návštěvníky připraveno zvýhodněné vstupné. Pro 100 nejrychlejších byl nachystán limitovaný počet za 300 kč který byl okamžitě VYPRODÁN.
V prodeji jsou nyní k mání vstupenky za před prodejovou cenu 400 Kč
Na místě pak budou lupeny za 500 Kč

Děti do 12 let, ZTP a ZTP/P to mají za 0 Kč

Více o vstupenkách v předprodeji na smsticket.cz

Ostatní odkazy
rockmajales.cz
facebook.com/rockmajales

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...