Floor Jansen vydává povznášející nový singl Invincible

Floor Jansen se vrátila s dalším sólovým singlem, povznášejícím a teatrálním Invincible, který se objeví na jejím nadcházejícím novém albu Paragon.

Skladba navazuje na její dříve vydané singly Me Without You, Storm and Fire.

Invincible vidí frontmanku Nightwish, jak se opět vydává na posilující popovou cestu, která se dobře hodí pro West End nebo Broadway, zatímco uprostřed inscenuje své silné vokály prostřednictvím povznášející písně o důležitosti léčení z PTSD.

Pod doprovodným videem je popisek, který uvádí: „Posttraumatická stresová porucha (PTSD) je běžný stav duševního zdraví, který postihuje více než jen veterány.

„Porucha může postihnout jakoukoli věkovou skupinu, přičemž ženy mají dvakrát větší pravděpodobnost vzniku PTSD než muži. 1 ze 13 lidí vyvine PTSD během svého života a je u nich 3 až 5krát vyšší pravděpodobnost, že budou mít depresivní poruchu, vyšší riziko sebevraždy a o 46,4% vyšší pravděpodobnost závislosti. Celosvětová prevalence PTSD v běžné populaci je kolem 3,9%. Odhaduje se, že 354 milionů dospělých na celém světě trpí PTSD.“

Paragon bude k dispozici digitálně, stejně jako fyzicky na CD, vinylu a limitované edici deluxe box setu a dorazí 24. března.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...