Martin Kapek a Honza Toužimský v Truetu s FORREST JUMP

Skupina Forrest Jump která v únoru loňského roku prošla personálním zemětřesením, představila video singl TRUET

Zvláštní název skladby která byla zveřejněna 11. listopadu odkazuje na tříčlennou sestavu pěvců, jimiž vedle Pepy Michálka jsou Martin Kapek a Honza Toužimský, pod jehož producentskou taktovkou byla skladba nahrána ve studiích Happy Metal, Davos a Autumn Studio.

Už před několika lety jsme si říkali, že by bylo hezké pozvat na natáčení desky jako hosty kamarády, se kterými jsme něco zažili, říká k singlu frontman kapely Pepa Michálek.

A jelikož skladbou rezonuje téma „nebudeme říkat, co chtějí slyšet, když nechtějí slyšet, co chceme říct“, od začátku bylo kapele jasné, že v ní nebude jen jeden hlas, což opět vysvětluje Pepa

Od začátku nemělo jít o duet, ale chtěli jsme si užít atmosféru natáčení ve více lidech. Prvními volbami byli Martin a Honza, se kterými nás pojí dlouholetá přátelství. Byli jsme nadšení, když kluci vlastně ihned souhlasili.

FORREST JUMP se na jaře chystá vydat novou desku a singl Truet je poděkováním všem fanouškům za prolomení 100 tisíc zhlédnutí u posledního videoklipu „Zafúkané“ a také dalším nastíněním, jak nová tvorba crossover čtveřice zní.

REKLAMA

1 Komentář
  1. Toni říká

    Pěkná pecka

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X