GATE Crasher novinkou “Předsevzetí” lákají na podzimní turné

“Nebo si dám, je to jen den, tak začnem zítra…” zní v úvodu vtipně laděné novinky brňáků GATE Crasher. Ta je již třetím novým singlem, který moravská parta letos nadělila svým fanouškům.

Skladba “Předsevzetí” přichází na svět dva měsíce po předchozích (nutno říci velmi úspěšných) singlech “Jako vlci” a “Těžkej svět” a doplňuje tak smršť novinek, které z tábora GATE Crasher letos přicházejí. Zároveň láká na blížící se podzimní TOTO Tour, na které se kapela již v polovině října vydá společně s teplickými Motorband.

“Předsevzetí je taková novoroční písnička. Rozhodli jsme se ji vypustit až teď na podzim, s blížícím se koncem roku, protože to bude přesně to období, kdy je tohle téma nejvíc aktuální. Po Novým roce jsme všichni namotivovaní, ale v květnu už si půlka z nás ani nevzpomene, co že jsme to chtěli dodržet.” směje se frontman Ondra.

“A kdo si chce udělat přípravu na novoroční sliby, nejlíp udělá, když se za námi staví na některý z koncertů podzimní šňůry. Může si poslechnout, jak to s těmi předsevzetími je a u panáčka pak můžeme probrat detoxikační plány na příští rok.” doplňuje basák Macek.

Podzimní TOTO Tour startuje 14.10. v Libotenicích u Litoměřic a čítá celkem deset zastávek napříč Českou Republikou. Zakončení je plánováno na 10.12. V Brně. Podrobné informace najdete na www. gatecrasher.cz.

TOTO Tour

14.10. Libotenice u Litoměřic
15.10. Zliv u Českých Budějovic
28.10. Olomouc
29.10. Vyškov
11.11. Teplice
12.11. Jablonec nad Nisou
25.11. Dolní Benešov
26.11. Brumov-Bylnice
09.12. Praha
10.12. Brno

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...