Glam rocková kapela LIPZ vydala nový singl Bye Bye Beautiful

Lipz, dynamická síla glam rocku, oznamuje vydání nového singlu „Bye Bye Beautiful“ a blížící se vydání druhého alba Changing The Melody, které vyjde 15. března.

„‚Bye Bye Beautiful‘ je nadčasová, kytarová skladba, která dokonale balancuje mezi klasickým a současným hard rockem. Zabývá se tématy sebedestrukce a sebeuvědomění,“ přiznává kapela.

Vizionářští bratři Klintbergové, Alexander (zpěv, kytara) a Koffe (bicí), spolu s kytaristou Conny Svärdem nasměrovali ságu Lipz do nové vzrušující kapitoly. Cesta kapely, která vznikla v roce 2011, se změnila, když Alexander převzal roli frontmana a připravil půdu pro jejich osobitý zvuk.

Hudební cesta kapely Lipz začala vydáním debutového singlu „Ghost Town“ v září 2012, o tři roky později následovalo EP Psycho. Hledání stabilního baskytaristy přidalo jedinečný zvrat, který vedl k tříletému dobrodružství při dokončování jejich debutového alba. Alexander se nezalekl výzev a ujal se baskytary, což je příkladem neochvějné oddanosti kapely svému řemeslu.

Zatímco svět netrpělivě očekává hudební zjevení, které Changing The Melody slibuje, Lipz je připraven zahájit novou éru glam rocku na světové scéně. Připravte se na nakažlivou energii a zvukovou brilanci, která Lipz nepochybně definuje jako průkopníky v oblasti glam rocku.

Níže se podívejte na video k písni „Bye Bye Beautiful“

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...