Festival Ostrava v plamenech odtajnil první kapelu

GRAVE DIGGER jako první odtajněná kapela pro opět jednodenní Ostravu v plamenech!

První kapelou kterou Ostrava v plamenech odtajnila, je německá legenda jménem GRAVE DIGGER!!! Přestože tahle německá parta v čele s majitelem nezaměnitelného chrapláku Chrisem Boltendahlem funguje od roku 1980, bude to její první návštěva Ostravy vůbec.

Prvním albem GRAVE DIGGER bylo nesmrtelné „Heavy Metal Breakdown“ z roku 1984. Nejeden z nás si vzpomene na svá školní léta, kdy kolovaly kazety pořízené na tehdejší nelegální ostravské burze s tímto albem. Skladby jako „We Wanna Rock You“ nebo “Yesterday“ má spousta z nás hluboko pod kůží.

GRAVE DIGGER mají na svém kontě celkem 19 studiových alb, za niž to poslední s názvem „The Living Dead“ vyšlo před několika málo dny a díky své excelentní kvalitě získává nejvyšší hodnocení recenzentů hudebních magazínů po celém světě a zejména u fanoušků.

Pro nadcházející ročník se pořadatelé rozhodli vrátit k jednodennímu modelu.

První čtyři ročníky festivalu Ostrava v plamenech byly jednodenními se 7-mi a 8-mi kapelami na programu. Letošní ročník byl dvoudenní se 13-ti kapelami. Příští ročník bude opět jednodenním tentokrát s 10-ti kapelami a uskuteční se v sobotu 3.8.2019.

Vstupenky za zaváděcí cenu 690,-Kč v limitované edici 500ks budou v prodeji od soboty 22.září exklusivně v síti Ticketportal a osobně v Infostánku OC Futurum v Ostravě – Mariánských Horách na Novinářské ulici.

V prodeji bude také limitovaná edice VIP vstupenek za 2,500. Ke vstupence dostanete zdarma festivalové tričko, konzumaci v hodnotě 500,-Kč, pobyt ve VIP prostoru včetně horního ochozu, přednostní odbavení u vstupu a VIP parking.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...