Grymheart vydává svůj nový videoklip „Ignis Fatuus“

Maďarská melodic power / death metalová kapela Grymheart která vydává 22. září 2023 debutové studiové album Hellish Hunt, natočila videoklip ke skladbě ‚Ignis Fatuus‘, který si můžete prohlédnout níže.

Grymheart spojuje prvky power metalu, folk metalu, symfonického metalu a death metalu, známého svými chytlavými melodiemi a texty inspirovanými lovci monster a mystickými stvořeními.

Nejdůležitějšími prvky jejich zvuku jsou chytlavé melodie, každá skladba obsahuje nezapomenutelné části, které vám uvíznou v hlavě. Skladby jsou většinou rychlé a vzrušující se spoustou dvojitých pedálových bicích, ale jsou zde i pomalé části s tmavším tónem.

Celkový koncept a image Grymheart vychází z ikonických postav lovců příšer a démonů, jako jsou Zaklínač, Solomon Kane, Van Helsing atd. Jednotlivé písně vyprávějí o mystických stvořeních, jako jsou duchové, sukuby, živí mrtví, Ignis Fatuus nebo harpyje.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...