Guns N’Roses se po třech letech vrací do Prahy

Turné Not In This Lifetime vidělo dosud 5,5 milionů fanoušků po celém světě a tento počet není konečný. Legenda GUNS N ‚ROSES oznámila jeho další pokračování a opět se vydá i do Evropy. Na začátku léta zavítá do třinácti evropských měst, mezi nimiž nebudou chybět ani Praha, Varšava či Vídeň.

Do Prahy se GNR vrátí po třech letech na totéž místo – letiště Letňany. Své největší hity na velkolepé rockové show předvedou českému (a nepochybně z velké části i Slovenské) publiku 19. června. Kapela nedávno potvrdila práce na nových skladbách a není vyloučeno, že se nějaké novinky dočkáme i živě.

V roce 2020 to již bude 35 let, od kdy přišla tato (kdysi) najnebezpčenejšia kapela na světě na rockovou scénu. Zda toto výročí nějak ovlivní i koncerty nevíme, kapela zatím neohlásila nic speciální. No i bez toho jsou jejich koncerty jedny z těch, které prostě musíte vidět – a klidně i vícekrát za život.

Vstupenky budou k dostání v sítích Ticketmaster a Ticketportal od 18. prosince úderem desáté hodiny dopoledne. Stát budou od 1 790 do 3 000 Kč

TEXT FOTO: Getty
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...