Strakonická kapela HAMR nadělí fanouškům novou placku

Na v pořadí již páté album pod názvem „NÁS NEDOSTANOU“ na kterém bude 10 zcela nových songů, se mohou těšit fanoušci rockové formace HAMR ze Strakonic

Skupina založená Robertem a Rosťou Flekovými která se od počátku orientuje na muziku, vyznačující se melodickými vokály, výraznými tvrdými kytarovými rify, efektivním využíváním klávesové sekce a zejména precizní a možnostmi takřka neomezenou rytmikou bicí soupravy, letos slaví 10 let působení na českých pódiích.

Odrazovým můstkem se pro kapelu stal rok 2009 ve kterém odehrála celkem 38 koncertů v rámci celé ČR. Většina z nich proběhla na jednom pódiu s takovými velikány , jako jsou např.skupiny Harlej , Alkehol, Aleš Brichta, Miloš Dodo Doležal a další. Od té doby se kapela postupně dostala do podvědomí rockerů a nadále si získává své fanoušky.

V srpnu 2009 vydává kapela své první album „Belzebub“, o rok později přichází další placka „Doba je zlá“ a v roce 2012 „Nejsem dokonalej“. Po té si fanoušci museli počkat čtyři roky na jejich další album nesoucí název „NEkamarád“.

Křest nového alba „NÁS NEDOSTANOU“ je naplánován na 29.09.2018 v jejich rodném městě ve Strakonicích za účasti speciálního hosta rockové bandy z Nymburka ROXOR.

Strakoničtí rockeři v minulých dnech také představili první oficiální videoklip s novinkou z chystaného alba „DÍKY VÁM“!

Sestava kapely: Zdeněk Kotrba (zpěv), Robert Flek (kapelník, bicí, zpěv), Pavel Toman (kytara, zpěv), Rostislav Flek (klávesy, zpěv), Michal Veselka (basa, zpěv)

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X