V Jaroměři se chystá svátek rocku a metalu HARD&HEAVY FEST

V Nároďáku Jaroměř se 14. března chystá svátek rocku a metalu – HARD&HEAVY FEST. Na festivalu se budou křížit dvě turné. České turné ABSOLUT DEAFERS s PUBLIC RELATIONS a mezinárodní turné polských BULLET RAID.

ABSOLUT DEAFERS hlásí comback a vydávají se vlastní cestou. S autorskou hudbou a jedinečnou show vyráží v doprovodu PUBLIC RELATIONS více v publikovaném článku ABSOLUT DEAFERS hlásí comeback a vyráží na turné.

Dalším účastníkem je metalová střela BULLET RAID Z Polské Vratislavi.
Kapela vznikla v roce 2015 a o rok později vydávají své první EP s názvem „Louder Than All“. S velmi pozitivním přijetím se kapela setkává v Polsku i v zahraničí. Jejich klasický heavy metal je okořeněn složitějšími kompozicemi.

Ve znamení tvrdosti a energie v Jaroměřském Nároďáku udeří power metalová banda z východních Čech ARCHFALL. která vám naservíruje tvrdé kytarové riffy v taktu s dvojkopáky protkávající se s melodickými klávesami, podtržené hutným growlem a vysokými vokály.  

Po panáku jedovatého metanolu oslepnete, dva panáky znamenají smrt ale v případě metalové partičky z Hradce Králové, je tomu jinak. Ušní bubínky vám se smyslnými melodiemi a chytlavou muzikou zdravě pročistí skupina METANOL která doplňuje pětici vystupujících kapel na HARD&HEAVY FESTu.

Vstupenky ve výhodném předprodeji koupíte na: www.narodakjaromer.cz/narodak-hard-heavy-fest

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...