Harlej vydává nové album a vyráží slavit své 25. výročí napříč republikou

Harlej slaví své 25. výročí svého vzniku a k této příležitosti se rozhodl vydat nové album a vyrazit na turné HARLEJ 25 LET napříč Českou republikou a to ve větším formátu než jste u ní byli doposud zvyklí

Téměř přesně tři roky po předchozí úspěšné albové nahrávce „Hodný holky zlý kluky chtěj“, vydává Harlej 6. března třinácté řadové album „Smutku dávám sbohem“. Album obsahuje 11 písní, většinou od kapelníka Tondy Rauera.

V plné síle se k textování pro Harlej vrátil jeho dlouholetý kamarád Tomáš Miřátský, který napsal většinu textů z prvních osmi alb. Skladba „Tráva“ kterou album obsahuje, je vzpomínka na autorskou spolupráci s původním zpěvákem Vláďou Šafránkem předčasně zesnulým před necelými dvěma lety.

K nahrávání písně „A já tě nechci“ si kapela ke spolupráci přizvala zpěvačku a harmonikářku Supici ze skupiny Tři sestry.

Den po vydání třinácté řadovky, vyráží Harlej na největší turné ve své historii které čítá osm zastávek a vyvrcholí 18. dubna doposud největším samostatným koncertem kapely v pražském Forum Karlín.

Na výročním koncertě partičky založené v roce 1995 se můžete ve Foru Karlín těšit na velkolepou scénu, největší se kterou skupina kdy vyjela na koncertní turné, LED projekci, spoustu efektů a v neposlední řadě i speciální hosty.

Jako předkapela se představí spřátelená skupina Jaksi Taksi. Takže v průběhu března a dubna roku 2020 si určitě toto turné nenechte ujít.

7.3. Pardubice14.3. Zlín21.3. Ostrava28.3. Brno3.4. Plzeň9.4. České Budějovice114. Jihlava18.4. Praha Forum Karlín – VÝROČNÍ KONCERT

Tracklist nového alba:
1. Další rána
2. Nejsem zklamanej
3. Tráva
4. Tančíš vdešti
5. Až tady jednou nebudu
6. A já tě nechci
7. Smutku dávám sbohem
8. Vrátím se zpátky
9. Promiň
10. Horizont
11. Nevěřím

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X