Harlej rozjel rockový mejdan v Kolíně

Do druhé poloviny svého jarního turné, se v pátek (5.4. 2019 ) návštěvou Městského společenského domu v Kolíně přehoupla skupina Harlej která sem přijela potěšit fanoušky kteří již několik hodin před zahájením koncertu natěšeně kolínský kulturní stánek a přilehlé náměstí okupovali. Jejich devátý koncert v pořadí byl jako vždy famózní.

Již před začátkem celé akce se vzduchem nesla pohodová atmosféra s očekáváním skvělého večera který skvělým byl. Vše bylo byl umocněno autogramiádou před samotným vystoupením kapely na které sympatická parta rozdávala svým fanouškům a fanynkám podpisy, úsměvy a selfíčka.

Publikum nažhavila pražská rocková partička Loco Loco která je na scéně osm let a Harlej doprovází na celém jejich turné. Po jejím vystoupení technici připravili scénu pro Harlej a sál se naplnil k prasknutí, pak se ozvalo intro a bouřlivý potlesk. Hned od samého začátku to začalo vřít a z davu o sobě začali dávat vědět roztoužené fanynky. Poté co se kapela přivítala s návštěvníky zahájila svůj fantastický koncert.

Nadšení diváci si začali vychutnávat smršť prověřených hitů ale i pecky z jejich posledního alba. Oblíbené písně jako Pověste ho vejš, Přirození, Vostuda, Hodný holky zlý kluky chtěj a další s kapelou během celého, bez mála dvouhodinového koncertu zpíval celý sál. V průběhu večera nezapomněl Tomáš Hrbáček zavzpomínat na Vláďu Šafránka.

Po skončení koncertu proběhla pokorná děkovačka v podobě hlubokého se klanění ke kterému kytarista Tonda Rauer přidal slovní vděčně poděkování za přízeň. Za mohutného potlesku z publika se Harlej s plným sálem rozloučil.

FOTO Z AKCE

Další termíny jarního turné:

06. 04. Bozkov, Sokolovna
12. 04. Ostrava, Garage
18. 04. Prostějov, SD
19. 04. Dolní Kralovice, KD
20. 04. Lnáře, KD
16. 04. Příbram, KD
27. 04. Jindřichův Hradec, KC Jitka

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X