Harlej zve fanoušky na dosud nezveřejněný záznam z koncertu v Lucerně

Kapela Harlej se vrací do Velkého sálu pražské Lucerny, tentokrát ale v podobě téměř dvou a půl hodinového dosud nezveřejněného, sestříhaného záznamu z koncertu konaného 13.10.2018. Již brzy v premiéře na YouTube

Pro skupinu HARLEJ, jsou fanoušci nezbytně důležitou součástí koncertů a proto tato partička nepatří mezi příznivce live streamů ale protože by ráda své fans nějakým způsobem potěšila a zpříjemnila jim dnešní nepříjemnou dobu, ve které jsme se všichni ocitli, tak pro ně přeci jen něco přichystala.

„Hraní pro vás nám chybí stejně jako spoustě našich kamarádů a kolegů z branže, ale hrát koncert bez fandů by pro nás bylo něco, jako jít si zaplavat do bazénu bez vody“, uvedl Harlej na svém facebookovém profilu k live streamu.

V říjnu 2018 skupina natočila ve Velkém sálu Lucerny svůj koncert který posléze vydala na DVD, kromě toho ale také zároveň pořídila záznam jako vzpomínku pro sebe a právě tu, se rockeři těšící se u fanoušků velké oblibě, rozhodli sestříhat, zvukově namíchat a v pátek 29.1.2021 ve 20 hodin se o ní na svém  YouTube kanále Harlej TV se všemi příznivci podělit a připomenout jak vypadá pořádný rambajs na živo.

Těšit se můžete na pecky Zfetovanej, Vostuda, Hodný holky zlý kluky chtěj, Toník a Vládík, Odcházím, Zrzi, zrzi, Než to s náma půjde ke dnu, Z Cuby kiwi , Přirození, Pověste ho vejš, Svařák a spoustu dalších které máte rádi. .. Prostě Harlej, tak jak ho znáte máte rád. 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X