HARLEJ v Lucerně: Vyprodáno, zlatá deska a žádost o ruku!

Česká rocková kapela HARLEJ, opět koncertovala ve Velkém sále pražské Lucerny, opět bylo vyprodáno a opět to byl pro fanoušky velký zážitek!

V sobotu 20. dubna 2024, se ve Velkém sále pražské Lucerny uskutečnil koncert skupiny Harlej který byl vyvrcholením turné „Zatím je to dobrý“, to probíhalo v rámci stejnojmenného alba vydaného v září loňského roku.

Album Zatím je to dobrý, na kterém Harlej servíruje porci poctivého rocku s chytlavými melodiemi, sklidilo u fanoušků i kritiků velký ohlas a v sobotu bylo v Lucerně patřičně oceněno. Během vystoupení skupina převzala z rukou ředitele Warner Music ČR Vladimíra Kočandrleho, zlatou desku za jeho prodej.

Krásným gestem dojal fanoušky bubeník Libor Fanta a to poté, co si přivedl na podium svou dlouholetou přítelkyni Andreu Klímovou a před vyprodanou Lucernou jí požádal o ruku. Celý koncert se tak stal pro všechny velmi emotivním zážitkem.

Bylo patrné, že si koncert užila jak kapela, tak i řádně rozezpívaní fanoušci kteří si pohrávali s velkými gumovými balony, poskakujících nad jejich hlavami a které během večera zasypávaly barevné konfety.

Opětovný návrat na pódium Velkého sálu, nabídl nezapomenutelný večer plný energie a hitů a překvapení. Pokud se nějaké české skupině daří vyprodávat Velký sál pražské Lucerny, patří k úspěšným a významným a tou HARLEJ bez debat je!

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...