Harmonogram festivalu Rock for People 2024 je ONLINE!

Festival Rock for People, který se uskuteční od 12. do 15. června 2024 v královéhradeckém multifunkčním prostoru PARK 360, právě dnes zveřejnil svůj kompletní časový harmonogram!

Odedneška můžete plánovat, zkoumat, zaškrtávat, protože Rock for People 2024 klepe na dveře!

ROCK FOR PEOPLE 2024 JSOU The Prodigy / The Offspring / Bring Me The Horizon / Yungblud / Bad Omens / Corey Taylor / Enter Shikari / Thy Art Is Murder / Parkway Drive / Body Count ft. Ice-T / Miles Kane / Neck Deep / Vypsaná fiXa XXX / Sum 41 / Avril Lavigne / Brutalismus 3000 / Dogstar / Missio / Royal Republic / Pendulum / Bombay Bicycle Club / Kaizers Orchestra / Kerry King / The Darkness a MNOHEM VÍC!

Harmonogram najdete na webu festivalu a v RFP aplikaci, kterou doporučujeme pořídit. Na festivalu v ní najdete spoustu užitečného a exkluzivního obsahu, soutěže o meet & greet a autogramiády.

A po festivalu? Celoročně v aplikaci najdete přednostní prodeje vstupenek na koncerty pořádané Rock for People Concerts.

HARMONOGRAM: Lineup | Rock for People 2024

RFP APLIKACE KE STAŽENÍ ZDE:
iOS: Rock for People 2024 on the App Store (apple.com)
Android: Rock for People 2024 – Aplikace na Google Play

Vstupenky jsou ještě stále k dispozici. Zakoupit je můžete na: Vstupenky | Rock for People 2024

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...